0 produktów

TwoTip został stworzony przez freeskierów dla freeskierów. Osoby odpowiedzialne za ten projekt doskonale rozumieją potrzeby każdego narciarza, niezależnie od jego stopnia zaawansowania.

Jest to prawdopodobnie jedyny sklep internetowym w Europie oferującym cały asortyment sprzętu potrzebnego do uprawiania freeskiingu i skupiony jedynie na tym. Znajdziecie u nas wszystko od nart, przez: wiązania, buty, kijki, gogle, kaski, całą gamę odzieży: kombinezony, kurtki, spodnie, rękawice, czapki, bluzy, kamizelki, koszulki, longsleeve-y, bandany, paski, tall-t oraz tall hoodie, a także akcesoria, smary, gazety i filmy o tematyce freeskiingowej.

Oferujemy sprzęt wielu core'owych marek takich jak: Salomon, Armada, Ninthward, Dakine, Giro, Majesty, K2, Head, Dr. Zipe, Human Nation, Niege Apparel, Full Tilt, Line, Orage, Dragon, Electric, Scullcandy, Pow, Marker, Volkl, POC, Roxy, Rossignol, Dalbello, Vehicle, Level, Smith Optics, Nordica, 77 project, Eleven, TSG, Jibstar, Black Star Wax, Dynastar, Tyrolia, TwoTip i wielu innych.

TwoTip to nie tylko sklep. Pod adresem: www.blog.twotip.com możecie sprawdzić co dzieje się w freeskiingowym świecie, oraz działania TwoTip Teamu. Zajmujemy się również organizacją imprez, wyjazdów i szkoleń, a jeżeli chcecie być informowani o wszystkim śledźcie stronę TwoTipa na Facebooku, zalecam również zapisanie się do newslettera z którego dowiecie się o nowych dostawach, a także planowanych promocjach i eventach.

Właścicielem sklepu TwoTip jest firma Spoko Brand, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej. Z rozwiązań technologicznych firmy Spoko Brand skorzystało do tej pory kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów. TwoTip to efekt połączenia doświadczeń firmy Spoko Brand oraz pasjii freeskierów chcących "obudzić" Polską scenę i dać możliwość nabycia wcześniej ciężko dostępnego specjalistycznego sprzętu.

Zakupy w internetowym sklepie TwoTip to wygoda, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień i pełną opiekę gwarancyjną dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami dokonywania zakupów, znajdujących się w dziale Serwis Klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań najlepiej napisać maila na adres:info@twotip.com. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Możliwe jest również odwiedzenie nas osobiście pod adresem: Ceglana 67c w Katowicach. Więcej informacji znajdziecie w dziale Kontakt.

Sklep internetowy TwoTip dostępny pod adresem www.twotip.com, prowadzony jest przez firmę SPOKO BRAND Sp. z o.o. wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Katowicach pod regon 520601984.

SPOKO BRAND
Mirosław Ragan
ul. Azotowa 21
41-503 Chorzów

  • NIP: 627-277-52-67
  • Regon: 520601984
  • Rachunek Bankowy: PKO Bank Polski  69 1020 2498 0000 8202 0737 5449