0 produktów
  1. Karty Podarunkowe TwoTip służą do nabywania produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.twotip.com.

  2. Karty można nabyć w sklepie internetowym TwoTip lub w punkcie odbioru osobistego.

  3. Zakupionych kart nie można wymienić na gotówkę.

  4. Karty podarunkowe dostępne są w różnych nominałach i posiadają swój unikalny, niepowtarzalny kod, który należy podać podczas składania zamówienia na stronie www.twotip.com lub podczas zakupów w sklepie stacjonarnym aby otrzymać rabat.

  5. Karty podarunkowe są jednorazowe tzn. że można ich użyć tylko raz do jednego konkretnego zamówienia. Kwota podana na karcie nie może zostać podzielona, natomiast w przypadku użycia karty o wyższym nominale niż łączna suma zamówienia, pozostała kwota nie może zostać ponownie użyta.

  6. W przypadku chęci skorzystania z dwóch lub większej ilości kart podarunkowych do jednego zamówienia prosimy o kontakt e-mailowy na adres info@twotip.com i podanie swoich kodów. W odpowiedzi wysłanie zostanie nowy kod na łączną sumą, a podane kody zostaną anulowane.

  7. W przypadku zakupu produktów o wyższej kwocie niż wartość karty, klient zobowiązany jest do uregulowania różnicy w wybrany przez siebie sposób.

  8. Kwota z karty podarunkowej zostanie odjęta od całości zamówienia nie wliczając w to kosztów wysyłki.

  9. Na życzenie Klienta wystawiana jest nota księgowa przy nabyciu Bonów.

  10. Na rachunku (paragonie, fakturze VAT) wystawionym do zamówienia, do którego użyta została karta podarunkowa, widnieć będą pełne ceny obowiązujące w momencie dokonywania zakupu co pozwoli bez problemu korzystać z prawa zwrotu bądź wymiany towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania paczki.