0 produktów

Wybrana "Płatność za pobraniem" oznacza, że należność za zamówiony towar będzie pobrana przez osobę (kuriera, listonosza) w momencie dostarczenia paczki.

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie dokładnego adresu odbiorcy włącznie z poprawnym adresem e-mail (na który zostaną wysłane dane do śledzenia paczki) oraz numerem telefonu (kontakt dla osoby dostarczającej przesyłkę).

Bardzo ważnym jest aby od momentu otrzymania e-mail'a potwierdzającego wysyłkę towaru przygotować odpowiednią kwotę, która zostanie pobrana w momencie dostarczenia paczki. Jeśli w okresie kiedy paczka może zostać dostarczona, adresat będzie niedostępny, prosimy o upoważnienie innej osoby, która aktualnie będzie znajdować się pod podanym adresem, do odbioru paczki oraz przekazanie jej gotówki do zapłaty za zamówiony towar.

W przypadku gdy kurier/listonosz nie otrzyma zapłaty za paczkę pomimo kilku prób doręczenia, towar zostanie odesłany do nadawcy, a odbiorca zostanie obciążony wszelkimi dodatkowymi kosztami przy kolejnej trasnakcji w sklepie TwoTip.