0 produktów

Atomic - Drifter (12/13) - Black/Orange - 173

Do nart polecamy dedykowane foki Atomic - Drifter Pro Climbing Skin (12/13) - 173
 
Atomic Drifter jest nadzwyczajnie lekką i zwrotną nartą skitourową przeznaczoną do wycieczek i jazdy w naturalnym terenie.
 
Innowacyjny drewniany rdzeń Lite ogranicza wagę narty do absolutnego minimum i pozwala na podchodzenie bez zbędnego wysiłku. Odpowiedniej szerokości 95-milimetrowa talia i All Mountain Rocker w dziobach, czynią z Driftera także doskonałą nartę zjazdową - jest bardzo skrętny i bez problemu pływa w puchu. Nowością w sezonie 2012-2013 jest zastosowanie wkładek Ti Mega Grip. Są to mocne, tytanowe elementy umieszczone pod wiązaniem, odpowiedzialne za przenoszenie siły nacisku do krawędzi w bardziej bezpośredni sposób. Jako dodatkowe wyposażenie, po raz pierwszy oferowane są przycięte na wymiar Driftera foki marki Atomic, wykonane ze 100% moheru.

Atomic

http://www.atomic.com

Atomic jest marką, która zajmuje się produkją zimowego sprzętu od "wszechczasów". Dzięki długiej historii firma ta posiada ogromne doświadczenie, które procentuje genialną jakością oraz pełnym zaawansowaniem technologicznym produktów oferowanych w każdej kolekcji wyprodukowanej przez austryjaków.