0 produktów

Salomon - Rocker2 122 (13/14) - Black/Blue/White - 192

Narty Salomon Rocker 2 są prawdziwymi bestiami przeznaczonymi przede wszystkim do jazdy w głębokim sniegu. Jednak ich przemyślana konstrukcja oraz szereg innowacyjnych rozwiązań pozwala im sprawdzic się także w innych warunkach, tych bardziej twardych jak i na przygotowanej trasie.

Full Woodcore czyli rdzeń na całej długości wykonany w 100% z drewna, dający optymalną stabilność i elastyczność oraz tłumiący drgania.

Twin Rocker sprawia, iz narta posiada niesamowitą wyporność w głebokim śniegu. Dodatkowo świetnie prowadzi się w każdych warunkach, ułatwia jazdę na switch oraz daje uczucie "surfowania" w puchu.

Hook Free Taper to taliowanie w 5 punktach ułatwiające inicjacje skrętu oraz zmniejszające efekt 'klepania" dziobów przy dużych prędkościach.

Total Edge Reinforcement to warstwa z włókna położona na krawędziach zwiększająca sztywność i wytrzymałość.

Pulse Pad jest warstwą elastomeru na całej długości krawędzi dla lepszego tłumienia drgań i wibracji.

Edgy Monocoque - konstrukcja która oferuje precyzyjne trzymanie krawędzi i wydajniejsze przekazanie energii od ridera.

Edge Free czyli brak krawędzi na dziobach i ogonie jest duzym atutem, dzioby nie "łapia krawędzi" oraz przy duzym narażeniu na uszkodzenie są łatwiejsze w naprawie.

Salomon

http://www.salomonfreeski.com

Salomon Freeski jest najprężniej działającą komórką w rodzinie sportów marki Salomon. Dzięki bogatej historii - rok narodzin datowany na 1947 - Salomon stał się liderem w dziedzinie innowacji, szczegołnie w kategorii freeski. Produkty Salomona posiadają swój orginalny design, a jednocześnie są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na całym świecie. Marka posiada również bardzo rozbudowany system sponsoringu co pozwala jej produkowac materiały promocyjne najwyższych lotów!