0 produktów

Salomon - Q 115 (13/14) - Green/White - 188

 Salomon Q-115 to doskonała narta dla poszukiwaczy dziewiczego śniegu. Dzięki Utility Rocker i podniesionej piętce Early Rise jest bardzo przewidywalna i świetnie się prowadzi w każdych warunkach. W pełni drewniany rdzeń Full Woodcore i warstwa elastomeru Pulse Pad świetnie tłumią drgania. Q-115 to narta nie tylko do puchu ale prawdziwa maszyna do poskromienia całej góry.

Utility Rocker to najbardziej wszechstrommy z Rockerów Salomona, doskonale radzi sobie w każdych warunkach płynnie absorbując zmiany terenu.

Full Woodcore czyli rdzeń na całej długości wykonany w 100% z drewna, dający optymalną stabilność i elastyczność oraz tłumiący drgania.

Hook Free Taper to taliowanie w 5 punktach ułatwiające inicjacje skrętu oraz zmniejszające efekt 'klepania" dziobów przy dużych prędkościach.

Total Edge Reinforcement to warstwa z włókna położona na krawędziach zwiększająca sztywność i wytrzymałość.

Pulse Pad jest warstwą elastomeru na całej długości krawędzi dla lepszego tłumienia drgań i wibracji.

Edgy Monocoque - konstrukcja która oferuje precyzyjne trzymanie krawędzi i wydajniejsze przekazanie energii od ridera.

Salomon

http://www.salomonfreeski.com

Salomon Freeski jest najprężniej działającą komórką w rodzinie sportów marki Salomon. Dzięki bogatej historii - rok narodzin datowany na 1947 - Salomon stał się liderem w dziedzinie innowacji, szczegołnie w kategorii freeski. Produkty Salomona posiadają swój orginalny design, a jednocześnie są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na całym świecie. Marka posiada również bardzo rozbudowany system sponsoringu co pozwala jej produkowac materiały promocyjne najwyższych lotów!