0 produktów

Apo - Hutch (13/14) - 178

  • Wrocker - Hutch posiada wypukłość pomiędzy stopami i symetryczne łukowe wygięcie na nosku i ogonie. Jest bardziej stabilna przy dużych szybkościach i daje o wiele lepszy nios na puchu.
  • Rdzeń PB Performance - wzmocniony dwoma bukowymi pasami. Solidny i elastyczny rdzeń, zapewnia stabilne i dynamiczne trzymanie krawędzi.
  • 2D Dual - podwójna warstwa włókna szkalnego tworzy lekką nartę o perfekcyjnym balansie skrętu. Narty trzymają się dobrze krawędzi, a narta nabiera zwinności.
  • Spojony ślizg 4000 - większa gęstość molekularna czyni podstawę odporniejszą i o długiej żywotności oraz zapewnia lepszą jakość ślizgu – szczególnie na starym śniegu. Pamiętaj o woskowaniu podstawy, aby dobrze służyła przez długi czas. Wszystkie nasze podstawy są już fabrycznie odpowiednio nawoskowane.
  • Krawędzie boczne minicap - nasze boczne krawędzie mini cap mają podwójny kąt nachylenia (10° i 60°) co znacznie ogranicza zniszczenia pod naciskiem jazdy.
_

Apo

http://www.apo-snow.com

Apo Snow jest marką francuską, która powstała w roku 2003. Natomiast w roku 2008 firma wypuściła na rynek swoją pierwszą kolekcję nart. Od tamtej pory co sezon pojawia się świeża i nowa partia desek, które zaskakują swoją innowacyjnością pod względem technologicznym oraz graficznym.