0 produktów

Salomon - STH 12 Oversize (15/16) - Black/White - 90mm

STH 12 Oversize jest nowym wiązaniem w ofercie marki Salomon przeznaczonym dla początkujących oraz średniozaawansowanych freeskierów. Dzięki swojemu elastycznemu zakresowi skali DIN (4-12) jest ono bardzo popularne wśród młodzieży, ale nie tylko. Dolny numerek DIN jest gwarancją bezpieczeństwa i zapewnia naszym najmłodszym adeptom szybkie wypięcie nart podczas nieplanowanych upadków. Natomiast pozostałe numerki zapewniają m.in. długotrwały konsumpcyjny komfort. Technologia zamontowana w kompozytowej konstrukcji wiązania gwarantuje komfort i precyzję podczas prowadzenia nart, za równo w powietrzu jak i na ziemi, a ich mała waga sprawia, iż wykonywanie ewolucji jest niebanalnie przyjemne.

  • Automatic Wing Adjustement - automatyczna regulacja szczęk wiązania. Wystarczy wpiąć buta, a szczęki dopasują się automatycznie. Rozwiązanie to zapewnia komfort i bezpieczeństwo.
  • Vertical Progressive Pivot - technologia zapewniająca kontrolowane wypięcie buta podczas upadków w tył. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
  • High Lateral Transmission - większa precyzja i lepsza kontrola za sprawą solidnego "uścisku" wiązania.

Salomon

http://www.salomonfreeski.com

Salomon Freeski jest najprężniej działającą komórką w rodzinie sportów marki Salomon. Dzięki bogatej historii - rok narodzin datowany na 1947 - Salomon stał się liderem w dziedzinie innowacji, szczegołnie w kategorii freeski. Produkty Salomona posiadają swój orginalny design, a jednocześnie są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na całym świecie. Marka posiada również bardzo rozbudowany system sponsoringu co pozwala jej produkowac materiały promocyjne najwyższych lotów!